Panel uživatele

Zdravotní obuv - Peter Legwood

0 položek

Z důvodu nutnosti vyzkoušení obuvi nelze boty Peter Legwood objednat v našem e-shopu.
Boty je nutné si vyzkoušet a zakoupit přímo na prodejně!!!

Boty Vám v případě potřeby upravíme na míru pomocí horkovzdušné pistole.

O značce Peter Legwood
Peter Legwood je italská značka ortopedických vložek a zdravotní obuvi. Historie výroby sahá do roku 1991, kdy zakladatel Angelo Scantamburlo vyrobil první pár ortopedických vložek na míru. Dnes se Peter Legwood prodává již v 10 evropských zemích.

Jedinečnost obuvi a vložek je založena na patentovaném systému AEQUOS. Tento systém využívá působení série tlakových bodů a naklonění, jež dodávají chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a menší namáhání pohybového aparátu.

Ze širokého sortimentu tvarů a barev si vybere každý. Obuv byla vyvinuta jako regenerační a je vhodná pro celodenní nošení. Podrážka je řešena jako protiskluzová. Kvalitu obuvi ocení především lidé, kteří většinu dne tráví na nohou (zdravotnický personál, učitelé, zaměstnanci pohostinství atp.), ale také sportovci, těhotné ženy, děti i senioři. Obuv je upravitelná na míru. 

Bubble dětská obuv
Různé barvy, různé velikosti.

Cena: 885 Kč
Bubble dětská obuv je charakteristická větší hloubkou boty a zvýšenou ochranou kotníku, která má předejít vyzutí. Je založena na patentovaném systému AEQUOS. Dítě může v této zdravotní obuvi klidně běžet a nemusí mít strach, že ji ztratí.

Botičky jsou vhodné do školy i školky jako přezůvky.
legwood

AEQUOS Duck unisex obuv
Různé barvy, různé velikosti.
Cena: 1245 Kč
Duck je flexibilní obuv pro každodenní nošení založená na patentovaném systému AEQUOS. Byla vyrobena jako vůbec první model Peter Legwood. Tento model je dodáván ve dvojčíslí: od č. 34-35 - 40-41 a od č. 45-46 - č. 47-48.

legwood

AEQUOS Bull obuv
Různé barvy, různé velikosti.
Cena: 1345 Kč

Ideální celoroční zdravotní obuv založená na patentovaném systému AEQUOS. Je velmi často používána jako pracovní obuv (ve zdravotnictví, školství apod.). Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 48.
legwood

AEQUOS Dolphin obuv pro ženy a větší děti
Různé barvy, různé velikosti.
Cena: 1345 Kč

Dolphin je obuv určená ženám nebo větším dětem. Pata boty je zvýšena o 10 % pro větší oporu a lepší držení nohy. Oceníte ji také pro její velkou odolnost. Využívá patentovaného systému AEQUOS. Je velmi často používána jako pracovní obuv (ve zdravotnictví, školství apod.). Tento model je dodáván ve velikostech č. 35 až 41.
legwood

Žabky Peter Legwood
Různé barvy, různé velikosti.
Cena: 1345 Kč

AEQUOS Shark jsou zdravotní žabky, jejichž funkčnost je založena na systému AEQUOS. Jedná se o flexibilní obuv, kterou můžete nosit ve městě i na pláži. Tento model je dodáván ve velikostech (dvojčíslí) č. 35–36, 37–38, 39–40, 41-42 (lilla – fialová, rosa – světle růžová, azzurro – modrá, bianco – bílá, nero – černá), 43–44, 45–46 (azzurro – modrá, nero –černá).
legwood

Kong unisex obuv
Různé barvy, různé velikosti.
Cena: 1345 Kč

Tento model je velmi odolný, má zesílenou patu. Stejně jako všechny ostatní modely je založen na systému AEQUOS. Tento model je dodáván ve velikostech č. 41 až 45.
legwood

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení