Panel uživatele

Curaprox DF 967 30 ks

Curaprox DF 967 30 ks

SKLADEM NOVINKA AKCE

Curparox DF 967 - párátko a mezizubní niť v jednom

98 Kč s DPH

Výrobce: Curaden Czech, s.r.o.

Curaprox Flosspic, zubní nit s  praktickým párátkem v jednom. Rovněž jako mezizubní kartáčky, tak i dentální nit, slouží k preciznímu vyčištění mezizubních prostor.

Curaprox Flosspic DF 967: Párátko s napnutou zubní nití v jednom Precizní vyčištění úzkych mezizuvních prostor Praktické na snadné použití během dne

Čištění mezizubních prostor  se stalo součástí moderní ústní hygieny. 95% zubních problémů, jako jsou záněty, paradontóza či zubní kazy se přičítají jejich nedostatečnému vyčištění mezizubních plošek zubů. Tato místa pro klasický zubní kartáček špatně, nebo zcela nepřístupné a zubní plak v nich zůstává. Základ zubního plaku (biofilmu) tvoří vrstva bílkovin, která se usazuje na zubech a tvoří základ pro usazování kazutvorných bakterií. Tyto bakterie vytváří důmyslné společenství kde ty nejnebezpečnejší zůstávají ve spodní vrstvě, v blízkosti zubů a dásně. Pro zdravé zuby je důležité pravidelně a důkladně zubní plak odstraňovat. Zubní kaz patří mezi nejrozšířenější infekční onemocnění na světě. Na příčině vzniku se podílí mikroorganismy zubního plaku a sacharidy v potravě.

Výrobky švýcarské firmy Curaden jsou vyráběny s přihlédnutím k nejnovějším trendům v zubní hygieně. Firma klade důraz na precizní funkčnost a ne pouze na líbivý design, který má jediný cíl, nalákat zákazníky. Firma Curaden vyrábí a na český trh dodává kompletní řadu výrobků orální hygieny, které přinášejí opravdový užitek.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení