Panel uživatele

Predator repelent spray 150 ml

Predator repelent spray 150 ml

Predator repelent spray 150 ml

154,20 Kč s DPH

Odpuzuje komáry, klíšťata a další létající a lezoucí hmyz. Vysoká koncentrace účinných látek Vás ochrání a umožní Vám bezpečný a příjemný pohyb a pobyt v přírodě. Tento výrobek je určen pro dlouhodobou ochranu spojenou s vysokou fyzickou zátěží v oblastech s vysokým výskytem hmyzu . Ochrana pokožky 8 hodin. Laboratorně a terénně testováno Státním zdravotním ústavem Praha

Repelent je chemická látka, který se aplikuje na kůži, oblečení či jiné povrchy, a odstrašuje hmyz (či obecně členovce). Někdy se však používají i repelenty na bázi zvuku (ultrazvuk), která však mají pochybný efekt. Repelenty proti hmyzu. Mezi členovce, který tyto nemoci přenáší, patří moskyti, blechy, mouchy i klíště.

Vysoce účinný repelent, testovaný laboratorně a v lužních lesích. Chrání před komáry, klíšťaty a jiným obtížným hmyzem. Repelent působí dlouhodobě. Jeho účinek prodlužuje speciálně vyvinutý parfem, který byl dlouhodobě testován odborníky v oblastech jižní Afriky s vysokým výskytem komáří populace. Nevěříte, že je lepší jak konkurenční výrobek? Stačí jednou vyzkoušet.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení