Panel uživatele

Lýtkové punčochy Relax 280 DEN

Lýtkové punčochy Relax 280 DEN

Lýtková kompresivní punčocha s žebrováním a vysokým obsahem bavlny.

257,10 Kč s DPH

Výrobce: Maxis a.s.

RELAX 280 DEN
Výrobek řady RELAX 280 DEN s kompresí 20 – 22 mm Hg nabízí řešení, jak předejít otokům a bolestem nohou při dlouhodobém sezení, stání a cestování. Podpůrné lýtkové punčochy s odstupňovanou kompresí mají odzkoušený gradient sestupu tlaku od kotníku směrem vzhůru.
Vyvíjený tlak výrazně napomáhá cirkulaci krve v nohou, úspěšně tiší bolest a potlačuje vznik otoků. Podpůrné podkolenky jsou velmi příjemné na nošení, jejich jemné žebrování připomíná běžnou ponožku a v bílém provedení jsou vhodné také pro zdravotnický personál - pro ženy i pro muže.

PŘEDNOSTI

  • Podpůrné podkolenky s vysokým obsahem bavlny (55%) je vhodné používat při dlouhém cestování jako prevenci proti vzniku cestovní trombózy.
  • Široký zdravotní lem.

Komprese: 20-22 mm Hg

Punčochy I. KT jsou určeny k prevenci a snižují potíže počínající žilní nedostatečnosti - pocit únavy, tíhy a napětí v nohou. Jejich použití je také vhodné při výskytu drobných žilek na dolních končetinách, jako prevence proti rozvoji křečových žil v těhotenství či jako prevence hlubokého zánětu žil. Jsou rovněž vhodné při dlouhodobém sezení, stání a při cestování jako prevence proti vzniku cestovní trombózy.

Výrobky I. kompresivní třídy nejsou hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.

SLOŽENÍ:
55% bavlna, 25% polyamid, 20% lycra
280

Barva: černá, bílá, modrá
Velikost: L
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení