Panel uživatele

Repelentní náramek proti komárům a klíšťatům s esenciálními oleji

Repelentní náramek proti komárům a klíšťatům s esenciálními oleji

Náramek s esenciálními oleji s vysokým repelentním účinkem > 80%.

145,20 Kč s DPH

Výrobce: Hanna Maria Therapy s.r.o.

Náramek s esenciálními oleji je vysoce účinný ochranný prostředek proti komárům a klíšťatům. Svěže voní levandulí, jež obsahuje složky odpuzující hmyz. Je efektivní proti veškerému hmyzu, který by mohl způsobovat zdravotní potíže. Aktivní složka náramku se uvolňuje postupně, nepřetržitě a s dlouhotrvajícím ochranným účinkem.

Složení: výtažek z levandule (CAS č. 91722-69-9): 12,96% m/m

Doba použitelnosti: okamžitý účinek.

Při běžném nošení efektivně působí minimálně 4 týdny po vyjmutí z obalu. Doba působení se může zvýšit až na 8 týdnů, pokud po odložení nebo nepotřebě se náramek uchová v neprodyšném sáčku, ve kterém je náramek uložen při koupi. V infikovaných rizikových zónách se doporučuje měnit náramky každé 2 týdny pro udržení maximální účinnosti a taktéž se doporučuje nosit 2 náramky proti komárům (zápěstí anebo protilehlý kotník). Nošení náramku proti komárům v rizikových oblastech neznamená, že se nemají dodržovat doporučení lékaře.

Návod k použití: Nasadit náramek proti komárům na zápěstí nebo na kotník. Seřiditelné nastavení.

Použití: Náramek je vynikající ochranný repelentní prostředek při toulkách přírodou, ale i doma, v práci nebo při pobytu na zahradě. Je vhodný i pro exotické pobyty.

Bezpečnostní opatření: nepoužívat u dětí mladších 3 let, u kterých je vyšší nebezpečí sacího reflexu. Náramek je případně možno umístit na postranici postele, kočárek, na nosič dětí aj., ale v každém případě dodržovat, aby byl mimo dosah dítěte.

Podmínky skladování: skladovat na suchém a dobře větraném místě, chráněném proti slunečním paprskům a mimo dosah tepelného zdroje.

Vyrobeno ve Francii.

Barvy náramků: červená, zelená, žlutá, modrá - do poznámky uveďte preferovanou barvu.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení