Čaj Krakonošovo čarobejlí - Hruška s bylinkami (pro děti) 20 x 2 g

Čaj Krakonošovo čarobejlí - Hruška s bylinkami (pro děti) 20 x 2 g

Svou chutí a ovocnou vůní je příjemným osvěžením pitného režimu i dětí (od 3 let) během celého dne. Hruška obsahuje vitamíny B, C a kyselinu listovou potřebnou pro krvetvorbu. Směs bylinek posiluje imunitu, tlumí nadýmání a povzbuzuje trávení.

42,50 Kč s DPH

Výrobce: Milan Fiedler

Bylinkový aromatizovaný ovocný čaj s příchutí horké hrušky doplněné o bylinky. Krakonošovo čarobejlí s vyváženou chutí a vůní ovoce je balen jako porcovaný čaj po 2g a dvaceti kusech v krásně zdobené krabičce s krkonošským motivem, který se hodí i jako drobný dárek. Čaj je vhodný doplněk běžného pitného režimu ať v zimě jako horký nápoj, nebo v létě jako ledový čaj s ovocem. Jeho příprava je stejná jako u běžného čaje, necháme sáček vylouhovat 6-8 minut ve 250 ml horké vody o 100°C. Hruškový čaj můžeme osladit medem nebo sirobem který taky najdete v naší nabídce. Pokud si nejste jisti výběrem správného čaje, který by Vám vyhovoval, nabízíme Vám degustační krabičku.

Co přesně obsahuje?

Přesné složení ovocného čaje - jablko plod, hruška plod, šípek plod, ostružník list, fenykl plod, echinacea nať, vřes nať, aroma

Význam některých složek?

Hruška - šťavnaté plody s nízkým obsahem vitamínu C ale naopak s vysokým obsahem vitamínu B, zároveň působí jako přírodní sladidlo, pro svůj vysoký obsah cukru.

Fenykl (Foeniculum) - silně aromatická bylina používána při břišní kolice, křečových záchvatech i jako proti nadýmání.

Echinacea (třapatka) - obsahuje několik chemických látek a esenciálních olejů, které zmírňují nepříznivé účinky při nachlazení, kataru horních cest dýchacích, angíně, dále se používá odvar z kořene při léčbě popálenin a bércových vředů.

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celková hmotnost 40 g.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení