Čaj Krakonošovo čarobejlí - Borůvka s rakytníkem 20 x 2 g

Čaj Krakonošovo čarobejlí - Borůvka s rakytníkem 20 x 2 g

Unikátní spojení lahodné ovocné chuti borůvek a příznivých účinků rakytníku řešetlákového. Rakytník obsahuje vysoké množství vitamínů A, C a E, jejichž kombinace napomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi a posiluje celkovou imunitu organismu.

42,50 Kč s DPH

Výrobce: Milan Fiedler

Čaj Krakonošovo čarobejlí s příchutí ručně sbíraných borůvek z lesů v Krkonoších a rakytníku Jedná se o bylinný aromatizovaný čaj, balen v krabičce po 20-ti nálevových sáčcích. Tento lahodný čaj je vhodný pro každodenní pitný režim. Můžete si ho připravit jako kterýkoliv jiný čaj, tj. zalít horkou vodou a nechat vylouhovat, poté si Čarobejlí můžete dochutit jedním ze sladkých dochucovadel z našeho dalšího sortimentu medem nebo sirobem. Po zalití vodou Vás ohromí jemná vůně borůvek, po ochutnání budete překvapeni kyselostí rakytníku, čaj má tmavě červenou barvu. V létě Vás čaj schladí v kombinaci ledu a čerstvého ovoce. Dále Vám doporučujeme další oblíbené příchutě krkonošského čaje, nebo si můžete sestavit svoji degustační sadu a všechny nejprve ochutnat, než si najdete svůj oblíbený čaj.

Co přesně čaj obsahuje?

Přesné složení tohoto čaje: ibišek květ, jablko slupky, ostružina list, rakytník plod, borůvka plod, šípek plod, aroma.

Význam některých důležitých složek?

Borůvka - je zdrojem antioxidantů a působí proti rakovině.

Rakytník (řešetákový) - má vysoký obsah vitamínu C, posiluje celkovou imunitu, pomáhá se snížením cholesterolu v krvi.

Růže šípková (Rosa canina) - plod bohatý na vitamín C, odvar působí na posílení organismu, mírně močopudný, proto se dá doporučit při onemocnění močových cest nebo ledvin, preventivní účinky proti nachlazení a infekcím, zpevňuje cévní stěny, uklidňuje a zlepšuje soustředění, bojuje s jarní únavou.

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celková hmotnost 40 g.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení