Čaj Krakonošovo čarobejlí - Brusinka s jahodou a mátou 20 x 2 g

Čaj Krakonošovo čarobejlí - Brusinka s jahodou a mátou 20 x 2 g

Spojení jedinečných účinků brusinky s příjemnou chutí jahod a podmanivou a uklidňující mátou. Máta příznivě působí na trávící trakt, brusinka díky vysokému procentu živin a obrovskému množství antioxidantů je nejlépe známým bojovníkem proti onemocnění močových cest.

42,50 Kč s DPH

Výrobce: Milan Fiedler

Bylinný aromatizovaný porcovaný čaj v nálevových sáčcích, s velmi jasnou chutí brusinek a sladkých jahod, ovoněn aromatickou mátou a jinými bylinkami. Tento čaj z řad Čarobejlí je vhodný pro každodenní pitný režim. Příprava je stejná, jako u běžného čaje, 1 sáček necháme vylouhovat 6 - 8 minut, ochutíme cukrem nebo medem, my ale doporučujeme přírodní sirob. Čaj je vhodný v letních měsících připravovat jako ledový v kombinaci s čerstvým ovocem. Krabička obsahuje dvacet kusů hygienicky balených nálevných sáčků po 2g. Dále Vám doporučujeme další oblíbené příchutě krkonošského čaje, nebo si můžete sestavit svoji degustační krabičku a všechny nejprve ochutnat, než si najdete svůj oblíbený čaj.

Co přesně obsahuje?

Přesné složení ovocného čaje - ibišek květ, jablko plod, ostružník list, máta list, lékořice kořen, brusinky a jahody plod a aroma.

Význam některých složek?

Brusinka - má vynikající a velmi rychlé účinky při zánětech močových cest. Je vhodná při očistě ledvin. Díky antioxidačním látkám je výborná pro očistu organismu.

Máta (mentha) - podporuje trávení, zlepšuje soustředění a navozuje dobrou náladu.

Jahody - mají velmi nízký obsah cukrů a vysoký obsah vitamínu C, jedná se o velkého pomocníka s problémy s močovými cestami, snižuji nachlazení a pomáhají při nemocech se srdcem.

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celková hmotnost 40 g.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení