Čaj Krakonošovo čarobejlí - Višeň s bezinkou 20 x 2 g

Čaj Krakonošovo čarobejlí - Višeň s bezinkou  20 x 2 g

Spojení chuťového zážitku oblíbeného a zdravého ovoce s tradičními účinky bezinky. Višně jsou čističky našeho těla a zdrojem minerálních a stopových látek. Bezinky jsou zdrojem vitamínu C a podporují pocení.

42,50 Kč s DPH

Výrobce: Milan Fiedler

Bylinný aromatizovaný čaj s vyváženou chutí a vůní plného ovoce a bylin z Krkonošských hor. Už při přípřípravě tohoto báječného sáčkového čaje je cítit silné aroma sladkých višní a voda se o barví do ruda. Čaj je vhodný pro běžný denní pitný režim a to jak teplý tak v letních měsících jako ledový čaj s ledem a mátou. Krabička čaje obsahuje dvacet kusů sáčkového čaje baleného po 2 g. V naší nabídce najdete i jiné příchutě proto vřele doporučujeme namíchat si svojí degustační krabičku těchto čajů. Čarobejlí doporučujeme sladit pouze medem nebo sirobem, jedině tak zachováme zdroj minerálů a vitamínu z višní.

Co přesně obsahuje?

Přesné složení bylinného čaje - ibišek - květ, jablko - plod, šípek - plod, pomeranč - oplodí, ostružník - list, aroma, bezinka - plod, višeň - dužnina.

Význam některých složek?

Bez černý (Sambucus nigra) - Přísloví říká "Před heřmánkem smekni a před bezem klekni" nebo "Je lékem proti devíti nemocem a je považován za bylinu magickou". Působí při léčbě migén, chorob nervového typu, dezinfikuje organismus, bojuje proti houbám a různým bakteriím.

Růže šípková (Rosa canina) - plod bohatý na vitamín C, odvar působí na posílení organismu, mírně močopudný, proto se dá doporučit při onemocnění močových cest nebo ledvin, preventivní účinky proti nachlazení a infekcím, zpevňuje cévní stěny, uklidňuje a zlepšuje soustředění, bojuje s jarní únavou.

Ibišek (Hibiscus) - dužnatý červený kalich obsahující mnoho minerálů a vitamínu C, dezinfekční, antioxidační a protizánětlivé účinky, pomáhá se snižováním váhy, snižuje pocení, posiluje paměť.

Obsah balení 20 sáčků á 2 g celková hmotnost 40 g.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení